UZMANĪBU! Uzmanīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu. Prakse rāda, ka rūpnīcas defekta gadījumā kļūme izpaužas 2-3 mēnešu laikā pēc akumulatora lietošanas. 90% akumulatoru bojājumu rodas nepareizas lietošanas vai automašīnas elektroiekārtu kļūmju dēļ. Garantijas kartei jābūt pilnībā un pareizi aizpildītai; remonta vai izmaiņu gadījumā garantijas talons nav derīgs. Pērkot akumulatoru, pārliecinieties, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts un atbilst visām tehniskajām prasībām (spriegums vismaz 12,5 V). Pārbaudi, vai ražotāja ieteikumi atļauj iegādāto akumulatoru uzstādīt Jūsu auto.Iegādājoties akumulatoru, pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar garantijas nosacījumiem un apņemas tos ievērot.

GARANTIJAS NOTEIKUMI

 • Akumulatora garantijas periods ir 6–24 mēneši. no pārdošanas dienas.
 • Ražotājs negarantē akumulatora darbību norādītajā garantijas periodā, ja tas ir dabiski nolietojies intensīvas un/vai nepareizas darbības, kā arī nepareizas apkopes dēļ.
 • Taksometrs, motocikls, sniega ragavas un īpašas. dienesta auto akumulatoriem tiek piešķirti 6 mēneši. garantija.
 • Kravai, lauksaimniecības tehnikai un laivu akumulatoriem (vilces akumulatoriem) tiek piešķirta 12 mēnešu garantija. garantija. Ja tiek lietotas divas baterijas, lai nodrošinātu vienādus darbības apstākļus, tās ir jāmaina vismaz reizi mēnesī.
 • Šīsceļa traktoru akumulatoriem tiek piešķirta 12 mēnešu garantija. garantija.
 • Garantijas attiecas uz visiem defektiem, ko izraisījuši standartiem neatbilstoši materiāli vai ražošanas defekti.

Garantija zaudē spēku, ja:

 1. Akumulators tika lietots vai uzglabāts, neievērojot lietošanas instrukcijas.
 2. Automašīnas elektroaprīkojums nedarbojas labi vai neatbilst prasībām.
 3. Strāvas noplūde pēc "aizdedzes" izslēgšanas ir lielāka par 0,1 A.
 4. Automašīna tika atstāta nelietota ar aktivizētu signalizāciju (signalizācija izlādē akumulatoru 5–10 dienu laikā).
 5. Izmantojot automašīnā nestandarta aprīkojumu (audio, video, sakaru, liftus, kravas pacelšanas mehānismus un/vai citas ierīces), akumulatora garantija ir spēkā tikai ar papildu aprīkojuma ražotāja un uzstādītāja izsniegtu sertifikātu. , norādot, ka transportlīdzeklī ir veiktas visas nepieciešamās izmaiņas (piemēram, uzstādīts lielākas jaudas ģenerators, elektroinstalācija, papildu releji utt.) un kāds akumulators ir nepieciešams, lai darbinātu šo papildu aprīkojumu.
 6. Akumulators tika izmantots bez līdzstrāvas lādētāja vai ģeneratora.
 7. Akumulatora korpuss vai citi elementi ir salauzti vai citādi mehāniski bojāti.
 8. Akumulators automašīnā tika izmantots neatbilstoši ražotāja ieteikumiem.
 9. Akumulators ir sasalis (izlādējies akumulators var sasalt -10°C temperatūrā)
 10. Akumulators ir pilnībā izlādējies, ja spriegums ir mazāks par 10,5 V un elektrolīta blīvums ir mazāks par 1,10 kg/l.
 11. Ja tiek nomainīts tikai viens 6 V vai 12 V akumulators, transportlīdzeklis izmanto 12 V vai 24 V spriegumu vai netiek nomainīts viss akumulatoru komplekts.
 12. Ja netiek ievēroti ekspluatācijas noteikumi, kad akumulatora elementi ir piesārņoti, plākšņu aktīvā masa ir sadalījusies (nomelnējis vai brūns elektrolīts), ilgstošas ​​izlādes dēļ uz plāksnēm neatgriezeniski izveidojies svina sulfāts.</ li>
 13. Kad akumulators ir labs, bet indikators (zaļā acs) un/vai elektrolīta indikators nedarbojas pareizi.
 14. Ģeneratora spriegums neatbilst prasībām un ir mazāks par 14,2 V un lielāks par 14,5 V pie pilnas slodzes, 24 V sistēmas 28,4 V–29 V, 6 V sistēmas 7,1 V–7,3 V.
 15. Akumulators nedarbojas elektroiekārtas defekta, startera defekta dēļ, elektrolīts akumulatorā ir iztvaikojis pārāk augsta uzlādes sprieguma dēļ, akumulators vienkārši nav uzlādēts.
 16. Akumulatorā ir ielietas jebkuras vielas, izņemot destilētu ūdeni.
 17. Akumulators eksplodēja ārēja uguns vai dzirksteles dēļ (sprādziens notiek tikai ārējas dzirksteles vai ugunsgrēka dēļ).
 18. Akumulators tiek izmantots, ja tas nav droši piestiprināts.
 19. Ja akumulators ir bojāts lietotāja vainas dēļ, garantija tiek anulēta.
 • Pretenziju gadījumā automašīna jānogādā tehniskai apskatei elektroiekārtai, kurā tika uzstādīts bojātais akumulators. Ja neapmierinošas akumulatora darbības cēloni nevar noteikt uzreiz, akumulators tiek atstāts pie pārdevēja uz 10 darba dienām, lai noskaidrotu defektu. Pārdevējam nav pienākuma īslaicīgai lietošanai nodot citu akumulatoru.
  Transportlīdzekļu ražotāju, autoservisu, veikalu un citu ar šī akumulatora tirdzniecību nesaistītu institūciju secinājumi par akumulatora kvalitāti nav spēkā pārdevējam un nav pamats tūlītējai akumulatora nomaiņai pret jauna.
  Ja tiek konstatēts rūpnīcas defekts, garantijas akumulators tiek nomainīts pret jaunu tāda paša veida ui, apmeklējot vietni1 gads_gaAnalītisks Google Analytics sīkfails, kas izseko lietotāja darbības vietnē. Iegūtie dati tiek izmantoti vietnes darbības uzlabošanai.Kad klients apmeklē vietni2 gadi_gatGoogle Analytics programmas analītiskais sīkfails apkopo un saglabā informāciju par lietotāju uzvedību vietnē.Pirmajā apmeklējumā1 min_gidAnalītiskais Google Analytics sīkfails, kas apkopo statistisko informāciju par lietotāju (sīkdatne neapkopo nekādus personas datus, bet katram lietotājam piešķir iD atbilstoši viņa grāmatvedībai). Iegūtie dati tiek izmantoti vietnes darbības uzlabošanai.Kad klients apmeklē vietni24 stundas


  Uzziniet vairāk par sīkfailiem, ko izmanto trešās puses. Google Analytics lapā

  Kā noņemt sīkfailu?

  Daudzas pārlūkprogrammas ir iestatītas tā, lai automātiski pieņemtu sīkfailus. Jūs varat atspējot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, taču, tos atspējojot, varat zaudēt piekļuvi daudzām funkcijām, kas nepieciešamas, lai vietne darbotos nevainojami. Ja jums nepieciešama sīkāka informācija par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, lai iegūtu visaptverošu, neatkarīgu informāciju par e ir tas, kā atspējot sīkfailus, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, un kā noņemt sīkfailus, kas jau atrodas jūsu datorā. Lai noņemtu sīkfailus no sava mobilā tālruņa, jums būs jāatsaucas uz tālruņa lietotāja rokasgrāmatu.