Jūs varat norēķināties par precēm ērtā veidā:

  • Apmaksa caur Paysera sistēmu – kad avansa maksājums tiek veikts, izmantojot Pircēja izmantoto elektroniskās bankas sistēmu. Apmaksājot preces šādā veidā, elektroniskās bankas sistēmā tiek izveidots maksājums atbilstoši Pircēja apmaksātajam pasūtījumam. Pārdevējs šo pakalpojumu sniedz sadarbībā ar partneri - Paysera LT UAB (uzņēmuma kods 300060819), kas pārvalda www.paysera.lt sistēmu. . Šajā gadījumā Pircējs pārskaita naudu uz UAB "Paysera LT" bankas kontu.
  • Maksājums ar bankas karti (VISA Card, Master Card)
  • Maksājums veikalā — pircējs par pasūtītajām precēm norēķinās skaidrā naudā Battery Group, UAB veikalos, preces saņemot.
  • Maksājums ar kurjeru – Pircējs par pasūtītajām precēm norēķinās skaidrā naudā vai ar karti pakomāta kurjeram, preces piegādes brīdī. Šī pakalpojuma cena ir EUR 2, kas tiek papildus pievienota pasūtījuma summai.
  • Apmaksa ar bankas pārskaitījumu – kad Pircējs pēc pasūtījuma aizpildīšanas nosūta uz savu e-pastu pastkastītē tiek saņemts priekšapmaksas rēķins, kuru apmaksā pēc pieslēgšanās izmantotās bankas tiešsaistes sistēmai vai pēc došanās uz tuvāko bankas filiāli pārskaita naudu uz Pārdevēja kontu.

Piezīmes

Veicot bankas pārvedumu, laukā "Maksājuma mērķis" noteikti norādiet precīzu pircēja vārdu, uzvārdu, kā norādīts rēķinā. Pat ja maksājumu veic cita persona vai uzņēmums, laukā "Maksājums uz" tiek norādīts pircējs, kura vārdā ir izrakstīts rēķins.

Tā kā pasūtījumu redzēsim tikai nākamajā darba dienā, ja vēlaties, lai preces nosūtītu agrāk, lūdzu, nosūtiet pasūtījuma kopiju servisa menedžerim un preču nosūtīšanu saskaņojiet pa telefonu.

Battery Group, UAB
in.k. 305735398
PVN LT100013963615
Zuvėdrų Tako str. 20 LT91190, Klaipēda